Tradiční výrobky mají zelenou

31.3.2014
Kraslice, proutí, šustí, keramika, textil, kroje a krojové součástky, med, mošty, sýry a další kulinární speciality mají od 1. do 31. 4. 2014 zelenou. Region Slovácko vyhlašuje v projektu Tradiční výrobek Slovácka jarní kolo příjmu žádostí o užívání stejnojmenné ochranné známky nové výrobce.

Ochranná známka Tradiční výrobek Slovácka zaručuje především kvalitu výrobků, jejich vazbu na vymezené území, tradici výroby a šetrnost k přírodě. Právo k využití značky je udělováno výrobcům na základě posouzení odborné komise na dva roky a je nepřenosné a neprodejné. Aktuálně má právo užívat tuto ochrannou známku 42 výrobců z celého Slovácka. Hlavním partnerem a garantem autentičnosti a správnosti výběru úspěšných kandidátů je Slovácké muzeu v Uherském Hradišti a Národní ústav Lidové kultury ve Strážnici.

Nositelům ochranné známky zajišťujeme pomoc při prodeji systémem prodejních míst (dovoluje-li to charakter zboží), možnost účastnit se společných akcí, jarmarků, výstav, prezentací, současně poskytujeme marketingový servis (PR články, články průběžně do médií – tisk, televize, vedení webových stránek www.tradicnivyrobek.cz včetně e-shopu, vedení FB stránek , tisk propagačních materiálů, vizitek a další).

Je-li ve Vašem okolí či Vaší obci výrobce jak užitných předmětů (např. kraslice, proutěné výrobky a další), tak potravinových produktů (např. mošty, sýr, mléko, vejce a další), či poskytovatel služeb (např. sušírna ovoce a další), prosíme o předání informace. Přihlášku je možné získat na Městském informačním centru v Uherském Hradišti nebo na webových stránkách www.tradicnivyrobek.cz.  Termín uzávěrky je 30. 4. 2014! Podporovatel projektu: Nadace Synot a Město Uherské Hradiště.
Tradiční výrobek Slovácka

Masarykovo nám. 21

68601 Uherské Hradiště

Tel: 572 525 528, 605 203 051

info@tradicnivyrobek.cz

www.tradicnivyrobek.cz


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Tradiční výrobky mají zelenou

Reklama