Marie Kusáková: Při ošetření zubů se u nás můžete dívat na film nebo spát

2.2.2014
Představte si, že vás čeká návštěva zubaře. Ovšem místo toho, abyste už v noci nervozitou nespali, těšíte se na příjemný zážitek. Že to je možné potvrzuje zubní asistentka, dentální hygienistka a jednatelka společnosti Kusák stomatologie s. r. o. Marie Kusáková. Máte obavy, že za podobnými službami budete muset do velkého, vzdáleného města? Je tu další překvapení – špičková zubní klinika sídlí v Ostrožské Nové Vsi.


Před více než třemi lety byla v Ostrožské Nové Vsi otevřena soukromá stomatologická klinika. Jak ten nápad vznikl?

Manžel pochází z Nové Vsi, a jelikož v Praze jsme zůstat nechtěli, volba byla jasná. Nyní jsme velmi rádi, že jsme se tak rozhodli. Pro podnikání i pro rodinu se ukázalo naše rozhodnutí jako správné.

S jakým cílem jste kliniku otevírali?

Nejsme troškaři – cíl byl, abychom se stali jedničkou v oboru na Moravě. V Praze jsme pracovali na přední stomatologické klinice – Asklepionu. Naším cílem bylo poskytnout našim klientům nejvyšší možný standard po odborné i klientské stránce.

Co dokážete svým klientům nabídnout oproti běžné zubařské ordinaci?

Vysoký standard ošetření díky neustálému vzdělávání všech členů našeho týmu a modernímu technickému vybavení. Krásné prostředí spojené s důrazem na individuální přístup a klientský servis. Když k nám přijdete na ošetření, sestřička vás přivítá s úsměvem, podá ruku na přivítanou a při ošetření se můžete dívat na váš oblíbený film díky audio-video brýlím. Není výjimkou, že si naši klienti během ošetření zdřímnou. Nabízíme také garanci na naši práci.

Soukromou stomatologickou kliniku by člověk čekal spíše v centru velkého města. Není umístění v Ostrožské Nové Vsi nevýhodou?

Naopak, ukázalo se, že je to naše výhoda. Navíc za kvalitní službou si dnes dojedete.

Odkud k vám klienti přijíždějí?

Většina našich klientů je z okolí. Ale máme i klienty z Prahy, Ostravy či Příbrami.

Jaké zákroky nejčastěji klienti požadují? Běžnou „údržbu“ chrupu, nebo například bělení, chirurgické zákroky...

Nemohu říci, že by bylo něco více poptáváno. Díky spolupracujícím stomatologům, kteří nám posílají klienty na odborné zákroky - ošetření kořenových kanálků pod mikroskopem nebo implantáty - je portfolio našich služeb opravdu rozsáhlé.

Co například děti? Ty mají často ze zubaře strach. Jak s nimi pracujete?

Na děti se specializuje MUDr. Vojtek se svojí zubní asistentkou Ivou. Práce s dětmi má své specifika, ale je to jeden z našich dlouhodobých cílů, mít dětskou stomatologii na mezinárodní úrovni.

Plánujete ještě další rozšíření kliniky, týmu, nabídky služeb? 

Právě zmiňovaná dětská stomatologie má u nás potenciál se rozšířit.


www.kusakstomatologie.cz 


​Autor článku: Petra Kučerová


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Marie Kusáková: Při ošetření zubů se u nás můžete dívat na film nebo spát

Reklama