Pozvánka LFŠ: Sobota 2.8.
před 6 roky, 2.8.2014

Pozvánka LFŠ: Sobota 2.8.

Dlouhý večírek v Uherském Hradišti už běží do cílové rovinky, Letní filmová škola v sobotu končí závěrečným večírkem. Přesto ve filmovém programu diváci naleznou opět známý koktejl tématicky zaměřených filmů, koncert i divadlo. Poslední filmy se začnou promítat až minutu před půlnocí, jedeme naplno!


Pozvánka LFŠ: Pátek 1.8.
před 6 roky, 1.8.2014

Pozvánka LFŠ: Pátek 1.8.

Pátek bude na filmové škole patřit Dnu Asociace českých filmových klubů, ale nejen jim. Předposlední den přinese patrně největší porci porn-artu, falší snímky z dílny Dejvického divadla, pořádný balík španělských filmů nebo čerstvý snímek režiséra Roberta Sedláčka.


LFŠ: Postřehy Miroslava Krobota
před 6 roky, 31.7.2014

LFŠ: Postřehy Miroslava Krobota

Ve čtvrtek proběhla v press centru Letní filmové školy tisková konference se čtyřmi členy Dejvického divadla. Účastnili se ředitelka divadla Eva Kejkrtová Měřičková, končící umělecký ředitel Miroslav Krobot, jeho budoucí nástupce Michal Vajdička a dramaturgyně Eva Suková. Většina otázek mířila především na Miroslava Krobota.


Pozvánka LFŠ: Čtvrtek 31.7.
před 6 roky, 31.7.2014

Pozvánka LFŠ: Čtvrtek 31.7.

Poslední červencový den nabídne na Letní filmové škole opět bohatý program. Po denní přestávce se na plátna vrátí všechny hlavní cykly, ale neubude ani doprovodný program. Návštěvníci filmové školy se mohou těšit opět na Dejvické divadlo, den zakončí přesně ve 23:59 publikem velice očekávaný snímek Frank.


Pozvánka LFŠ: Středa 30.7.
před 6 roky, 30.7.2014

Pozvánka LFŠ: Středa 30.7.

Zapáleni divadlem, zapáleni hudbou. Zkrátka zapáleni doprovodným programem. To se dá říct o středečním dni, na který si pro vás organizátoři připravili samozřejmě také filmovou dávku. Zlatým hřebem dne však budou tři počiny z dílny Dejvického divadla nebo koncert zdarma Jany Kirschner.

Reklama