Kontaktní informace

Slovácký magazín
Bc. Aleš Durďák
cell gsm: 776 16 72 74

Náš tým

Bc. ALEŠ DURĎÁK, šéfredaktor/obchodní zástupce

Aleš se specializuje na regionální marketing, kdy čerpá z kombinace znalostí Zlínského kraje (absolvoval několik regionálních kampaní a vlastních komerčních projektů) a studií na Univerzitě Tomáš Bati, kde se věnoval oboru marketingových komunikací. 

Dlouhodobě se věnuje tvorbě marketingových analýz pro firmy a živnostníky. Ve Slováckém magazínu jej neváhejte kontaktovat ohledně spolupráce. Navrhne Vám řešení z oblasti reklamy přímo pro Vaše potřeby.

Bc. ZUZANA HOFFMANNOVÁ, redaktorka

Zuzana vystudovala na Slezské univerzitě bakalářský obor Česká literatura a mluvené i psané slovo je jejím velkým koníčkem. I proto se zejména v mládí věnovala psaní básní a povídek anebo hraní divadla, kterému se příležitostně věnuje dodnes.


Již v době studií na vysoké škole začala pracovat coby redaktorka týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM, kde působila do roku 2003. Pracovat pro Slovácký magazín coby redaktorka bere jako výzvu vytvořit něco nového a úspěšného a taky jako možnost potkat spoustu zajímavých lidí.

PETRA KUČEROVÁ, redaktorka

Petra je v současné době maminka dcery Simonky na plný úvazek, která se po nocích snaží vydělávat na plínky a zúročit roky práce v médiích – televizi Slovácko a Slováckém deníku – kde pracovala jako redaktorka.

Mimo to se věnuje PR (Diakonie ČCE – středisko CESTA Uherské Hradiště, Slovácké léto a další soukromí klienti), tvorbě PR a SEO článkům včetně jazykových a stylistických korektur.

Na Univerzitě Tomáše Bati, Fakultě multimediálních komunikací, studuje obor marketingové komunikace – letos se pokusí dopsat bakalářskou práci a zvládnout státnice a snad z ní bude bakalář.


Když zrovna nepřebaluje, nepíše tiskové zprávy, rozhovory pro Slovácký magazín nebo seminární práce, čte severské detektivky, dívá se na seriály, jí italskou kuchyni nebo relaxuje ve vaně plné horké pěny.

A taky má ráda kavárny, filmy, češtinu, přátele a rodinu, léto horké, kávu černou a hořkou a boty na vysokých podpatcích (i když většinu času poslední rok tráví v teniskách).

Bc. VENDULA ŠÁDĚROVÁ , redaktorka

Narozená ve znamení raka vystudovala Sociální práci na Filozofické fakultě v Olomouci a práci v sociální oblasti se věnovala do doby, než se stala maminkou na plný úvazek své dvou a půl roční dcery. 

Má ráda nakupování, návštěvy dobrých kaváren, divadlo, kino, hudbu a svou rodinu. 

Stát se členem týmu je pro ni výzva k nové činnosti, která ji obohatí a přinese nové zkušenosti.

OLGA SLIVKOVÁ, redaktorka

Olga je studentkou vysoké škole, studuje Univerzitu Tomáš Bati ve Zlíně, fakultu Logistiky a krizového řízení se sídlem v Uherském Hradišti – obor Řízení environmentálních rizik. K redakční činnosti se dostala právě skrz FLKŘ, kdy se parta aktivních studentů rozhodli psát fakultní noviny. Mimo Slovácké noviny ještě tedy pracuje jako redaktorka Fakultního Revue.

Nemá ráda samotu, faleš a nudu. Svůj volný čas ráda tráví ve společnosti přátel ať už formou výletů či kulturních akcí s přáteli. Miluje přírodu a turistiku, o čemž svědčí zaměření vysokoškolských studií. Je pro každou příležitost jak si užít života.

Práci v tomto magazínu bere jako příležitost k poznání spousty zajímavých lidí a nasbírání nových zkušeností.


VOJTĚCH VANDA, redaktor

Vojtěch je stále studentem střední školy, konkrétně čtvrtého ročníku gymnázia. Po zdárném odmaturování, ve které doufá, by se rád stal součástí jakékoliv Fakulty sociálních studií, kde by chtěl studovat obor, zabývající se médii nebo žurnalistikou.


Pokud se zrovna nevěnuje přípravám na zkoušky a maturitu, rád se odreaguje fotbalem, dobrým jídlem, či například moderní hudbou, která ho naplňuje. Z moderní hudby můžeme hlavně vyzdvihnout hip-hop, jemuž se věnuje velice aktivně.


Mimo tento časopis stále spolupracuje s internetovými magazíny, které se zabývají pouliční tématikou. Členství v týmu je pro něj výzvou a cennou zkušeností.

Mgr. KATEŘINA ŠÁCHOVÁ, redaktorka

Je učitelkou tělem i duší. Vystudovala Ostravskou univerzitu v Ostravě, Pedagogickou fakultu.  Toho času na mateřské dovolené avšak už v práci. Čestina není její hobby, ví jen, jak se napíše slovo fYzIka.

Děti jsou její náplní v práci i doma, kde se stará o 1,5letou  dceru Annu.

Když zrovna neopravuje písemky, nestříhá video z dětské televize a nestuduje, tak ráda staví vzdušné zámky a vínem zahání myšlenky na práci. Miluje život se vším, co jí přinese.

VERONIKA PALUŘÍKOVÁ, redaktorka

Momentálně studuje druhým rokem na Odborné Vyšší škole ve Zlíně , obor Diplomovaný zdravotnický záchranář. O víkendech si přivydělává jako servírka/barmanka.

Mimo školu se věnuje fitness a zdravému životnímu stylu, hodně času trávím v posilovně, ráda jezdí na kole a na kolečkových bruslích. Občas si zajde do sauny a zaplavat.

Jelikož je aktivní až někdy hyperaktivní člověk, má ráda zábavu, legraci, veškeré sporty a jde do všeho nového a neobvyklého. Má ráda hudbu, tanec, zvířata, motorky, auta, rychlou jízdu,  kosmetiku, modu, vaření a nakupování různých zdravých pochoutek.

V magazínu by chtěla čtenářům poskytnout informace z hlediska svého stravovacího režimu, vlastních odzkoušených a výborných receptů, ale taky ukázat, jak se dietně a zdravě stravovat třeba ve škole a v práci. Chtěla bych Vám poskytnout informace z hlediska cvičení a mé principy k vybudování pěkné postavy. Ti čtenáři, kteří budou mít zájem  o přípravu na závody  v kulturistice a fitness budou moci čerpat z Veroničiných tipů, rad a osobních zkušeností.

MARTIN ŠÁDĚRA, grafik a vývojář

Martin se stará o grafickou a technickou část Slováckého magazínu a současně se snaží přiučit žurnalistické branži.

Od roku 2005 tvoří internetové stránky a programuje internetové aplikace. Tato činnost je pro něj obživou a současně i koníčkem, kterému věnuje většinu svého času.

Mimo práci se snaží věnovat rodině, focení, relaxaci i společenskému životu a zajímá se o novinky na poli technických vymožeností dnešní doby.

TOMÁŠ GALÁŘ, technická podpora a vývojář

Tomáš má na starost grafickou podobu Slováckého magazínu, plní technické požadavky redaktorů a radí jak na internetový marketing.  

Mimo Slovácký magazín se snaží věnovat rodině, rád sleduje fotbal a příležitostně chodí na ryby. Zajímá se o novinky na poli výpočetní techniky a mobilních přístrojů. 

MAREK JANOŠ, redaktor

Student hradišťského gymplu se právě snaží o úspěšné dokončení svého dlouhého studia. Když se mu to podaří a bude mít trochu štěstí, hodlá pokračovat ve studiu na některé z vysokých škol.

Marek je velkým fanouškem místních sportovních klubů, fotbalového Slovácka a hokejového Zlína, jejichž zápasy často navštěvuje. Pokud má příležitost, rád si zahraje nějaký sport s kamarády. Mimo to každý pátek chodí do skautu, který naplňuje také velkou část jeho volného času. Nevyhýbá se ani hudbě – poslouchá většinu rockových žánrů.

Kromě Slováckého magazínu píše také pro firmu eSports reportáže ze sportovních událostí.

Mgr. RADOVAN JANČÁŘ, VIP bloger

Vystudoval Filozofickou fakultu Slezské univerzity, nejprve bakalářský obor Knihovnictví a informační studia, následně magisterský obor Knihovnictví se zaměřením na knihovny komunitního typu. Kolem knih a literatury se „motá“ už čtvrt století, pracoval jako knihovník, knihkupec, nakladatelský redaktor, od ledna 2006 je ředitelem knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana. Jeho největší zálibou je literatura, historie, genealogie, film, divadlo, ovocnářství a dobrá káva.

Napsal několik knih zaměřených na regionální historii, pravidelně přispívá do regionálních novin a časopisů, několik let je šéfredaktorem časopisu Zvuk Zlínského kraje. Spolupráci se Slováckým magazínem bere jako možnost komentovat lehce kontroverzní, ale i odlehčenou formou události ve světě literatury, četby a knih(oven). Lidé, čtěte!

Reklama