„Cesta k mým přáním – vision board“

13.6.2014
Dne 14.6.2014 se uskuteční praktický celodenní seminář na téma „Cesta k mým přáním – vision board“. Seminář se koná v příjemných prostorách Výukového centra Star (budova „květák“ naproti knihovny) v čase 9 – 16 hodin.


Seminářem Vás budou provázet lektorka a koučka osobního rozvoje, majitelka miniškolky a jazykové školy Mgr. Hana Syslová Vlčková a koučka zdravého životního stylu, majitelka miniškolky Bc. Barbora Vlčková. Seminář bude zaměřen na praktické sestavení osobní vize, zjišťování vlastních příležitostí, silných a slabých stránek, rolí v životě a další. Také bude řeč o zákonu přitažlivosti a hlavní částí bude praktické sestavení vision boardu – Vaší osobní nástěnky cílů a přání, kterou si s sebou odnesete domů. Ten poté můžete mít doma stále na očích, a tak budete ke splnění svých přání a dosažení cílů zase o kus blíž. Na semináři se dovíte vše o tom, k čemu je to dobré a proč to funguje a pomáhá.

Seminář je určen primárně pro ženy a vzhledem k maximální kapacitě 10 lidí, bude atmosféra uvolněná a osobní. Cena za celý den je 1 800 Kč a součástí jsou jak materiály, tak zdravé pohoštění v průběhu celého dne.

Dotazy a přihlášky můžete směrovat na Barboru, email osobnirozvoj.uh@gmail.com.


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - „Cesta k mým přáním – vision board“

Reklama