Z festivalu PARÁDAFEST plní zážitků a s novým mobilem v kapse

19.8.2016
Máte rádi No Name, Marka Ztraceného nebo Janka Ledeckého? Pak si v kalendáři zaškrtněte datum 27. srpna a vydejte se na Konopiště. Užijete si skvělý den na sklonku prázdnin, plný muziky a zábavy na festivalu Mountfield PARÁDA fest, který pořádá rádio Frekvence 1. Sladkou třešinkou na dortu pak může být výhra zbrusu nového mobilního telefonu Doogee X5 Max Pro.

Za pouhé dvě stovky v předprodeji si od 11 do 23 hodin vychutnáte našlapaný program. Kromě koncertů můžete získat podpis kapely No Name a třeba vyhrát parádní sekačku nebo mobil Doogee. „Tato značka mobilních telefonů je na našem trhu úplně nová. A je nám ctí, že ji budeme moct představit právě na Paráda festu. Jsme si jistí, že si najde svoje fanoušky. Doogee X5 Max Pro je ideálním telefonem pro ty, kteří mají rádi cenu a kvalitu v rovnováze. Nabízí totiž funkce špičkových smartphonů, ale za cenu do tří tisíc korun. Mimo jiné je to ideální první mobil pro děti, což je aktuální téma vzhledem k tomu, že se blíží první školní den,“ říká Václav Loubek, marketing manažer společnosti Logik, exkluzivního distributora značky Doogee na českém a slovenském trhu.

Stačí se v sobotu 27. srpna projít po areálu přírodního divadla Konopiště a najít stánek společnosti Doogee, ve kterém si mobil můžete prohlédnout i vyzkoušet. „Určitě oceníte baterii, která vydrží až dva a půl dne bez nabíjení, senzor otisků prstů, Android nejnovější generace a v neposlední řadě krásný zakřivený design s úžasnými barvami. Ale slova nestačí, raději se běžte na Paráda fest přesvědčit sami, že se do X5 Max Pro zamilujete na první pohled,“ dodává s úsměvem Václav Loubek.

Pro účast v soutěži o telefon Doogee X5 Max Pro stačí se sympatickou hosteskou na stánku vyplnit jednoduchý dotazník a co nepřesněji odpovědět na soutěžní otázku. A třeba pak z pódia jako vítěze vyhlásí právě vás. Jen si to představte - fotky z večerního koncertu na Paráda festu už možná budete sdílet ze svého nového mobilu.

Paráda fest je jednodenní festival pro celou rodinu. Jeho pořadatelem je rádio Frekvence 1 a veškeré bližší informace včetně předprodeje vstupenek najdete na www.paradafest.cz.


Více o Doogee X5 Max Pro:

https://www.facebook.com/DoogeeCZofficial/

https://www.instagram.com/doogeecz/


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Z festivalu PARÁDAFEST plní zážitků a s novým mobilem v kapse

Reklama