Tomáš Šulaj zve na Noru ověnčenou dvěma nominacemi na Thálii

13.2.2014
Slovácké divadlo se chlubí dalším velkým úspěchem. Herecká asociace totiž oznámila, že hned dva herci se probojovali do nominací na nejprestižnější herecké ocenění u nás – Thálii. Tereza Novotná jakožto představitelka titulní role Nory a Tomáš Šulaj, který ztvárnil jejího manžela. Divadlo na obrovský úspěch okamžitě zareagovalo a Noru režiséra Martina Františáka zařadilo v mimořádné repríze 11. března. Zve na ni Tomáš Šulaj.

Na Thálii býváte nominovaný téměř pravidelně, a to jak v muzikálové, tak činoherní kategorii. Dá se říct, které nominace jsou těžší?

To nemohu nijak zhodnotit. Byl jsem na Thálii nominován už šestkrát a nikdy jsem žádnou postavu nevytvářel proto, abych byl za ni pak následné nominován na nějakou cenu. Na druhou stranu musím po pravdě říct, že si hodně cením těch činoherních nominací, protože si myslím, že v činohře je větší konkurence. V Noře hraji výbušného cholerika, který drtí svou ženu Noru a chová se k ní jako k panence, kterou si zasadil do své zlaté klece, a když pak začala vystrkovat růžky, je problém na světě.


Vstupenky na mimořádnou reprízu psychologického dramatu Nora, která proběhne 11. března, můžete objednat ZDE

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Tomáš Šulaj zve na Noru ověnčenou dvěma nominacemi na Thálii

Reklama