Spouštíme nový projekt "PIZZA PRO TEBE"

26.3.2014
Díky důvěře našich partnerů z Poe-Poe jsme pro vás připravili projekt, kterým  odstartujeme nový druh zábavy.

Co znamená služba pizza pro Tebe?

Určitě znáte pořady tipu Pošta pro tebe nebo Modré z neba. Ve své podstatě chcete udělat radost druhé osobě, dokázat co k ní cítíte, vyjádřit své sympatie, za něco chcete poděkovat nebo se třeba jen za něco omluvit...


Vše je jen a jen ve vaší režii. Díky službě Pizza pro Tebe se o vašem skutku dozví nejen vaše drahá polovička, ale také rodina a známí. S námi zkrátka zabodujete! 


Nové pizza vozy jsou připraveny odvézt pizzu dotyčnému na adresu, kterou sami určíte. K samotné pizze vám přidáme hezkou kytičku s přáníčkem, kde napíšete osobní vzkaz, který si přečte pouze obdarovaná osoba. Celá cesta bude zdokumentována na videokameru. Těšíme se na dojaté tváře vašich drahých poloviček :-)


Stačí tedy několik jednoduchých bodů:


1.Máte-li zájem o služby "Pizza pro Tebe", můžete nás kontaktovat na našem facebook profilu, kde nám do zpráv napíšete váš zájem.

2. Na Vaši zprávu odpovíme co nejdříve a zkontaktujeme Vás.

3. Následně se společně domluvíme na konkrétním postupu a podmínkách.K samotné pizze Vám přidáme hezkou kytičku s přáníčkem, kde napíšete osobní vzkaz, který si přečte pouze obdarovaná osoba.


Pořady, kdy uděláte tomu druhému radost dost nečekaným způsobem, mají tradici také v USA. Důkazem je pořad Conan, který patří mezi ty nejpopulárnější.

Do projektu se Slovácký magazín pouští také díky tomu, že je v Poe-Poe výborný kolektiv lidí, který nezkazí žádnou legraci..

Až uvidíte Poe-Poe auta, tak věřte, že můžeme jet právě k Vám s dárkem, který Vás určitě potěší!

Máte-li pocit, že přinášíme službu, která bude vhodným překvapením pro Vašeho partnera, tak již dále na nic nečekejte a napište nám do zpráv na náš facebook profil a celý jeden díl Pizza pro Tebe  bude věnován právě té osůbce, na které Vám tolik záleží. 


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Spouštíme nový projekt "PIZZA PRO TEBE"

Reklama