Sportujte i v zimě, možnosti jsou

12.9.2016
Sportovat v létě je snadné, můžete vyrazit na kolo, na koupaliště nebo jen tak na výšlap do přírody. Ale ani v chladných měsících není třeba upadnout do zimního spánku. Možnosti, jak se hýbat, nabízí nejrůznější halová sportovní zařízení. Jedno z nich, Sport park Rybníček, se specializuje nejen na tenis nebo badminton, ale třeba i na in-line brusle, stolní tenis nebo speciální nabídky pro seniory.

„I když venkovní kurty máme stále ještě zaplněné, už jsme jednou nohou v zimní sezóně. Naším cílem je poskytnout obyvatelům Starého Města a okolí pestrou nabídku nejen letních sportovních aktivit, ale možnost pokračovat ve svém oblíbeném sportu i během zimní sezóny, a to pro všechny věkové kategorie,“ říká ředitel Sport parku Rybníček David Mišťúrik.

Děti od 4 let tak mohou navštěvovat i v zimní sezóně kroužek in-line bruslení, ženy i muži jógu, navštěvovat fitness nebo si jen zaházet šipky, speciální nabídka je určena aktivním lidem nad 60 let. „Zakládáme si na tom, abychom kromě sportu jako takového měli i příjemné zázemí, takže nepodceňujeme fyzioterapii, v restauraci nabízíme pestrý výběr jídla i pití. Samozřejmostí je dětský koutek,“ dodává David Mišťúrik.

Aktuálně přijímá přihlášky kroužek in-line bruslení pro děti a do 21. září probíhá nábor se zkušebními tréninky do Tenisové akademie Slovácko. Vaše děti i vy tak můžete strávit příjemně aktivní zimu přímo ve Starém Městě.

Vše podstatné o Sport parku Rybníček a (nejen) zimním sportování najdete na www.sportparkrybnicek.cz.

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Sportujte i v zimě, možnosti jsou

Reklama