Slovácké divadlo čekají velké oslavy

1.7.2014
Mohlo by se zdát, že začátkem prázdnin divadla zavřou hlediště a diváci mají až do jejich konce smůlu. V některých to tak možná chodí, ale uherskohradišťská scéna je už připravena na podzim.

Na webu Slováckého divadla je totiž možné už teď pořídit lístky na několik zajímavých poprázdninových akcí.

Tou první je jednoznačně oslava 85. narozenin hraběnky českého divadla Květy Fialové, která připadne na poslední srpnový večer. „Jsem moc rád, že Slovácké divadlo bude prvním, které uspořádá slavnost pro herečku, která je spojená s těmi nejlepšími českými filmy minulého století, ale také s trojicí našich úspěšných inscenací, z nichž Harold a Maude pro ni znamenala dokonce Thálii,“ říká ředitel slovácké scény Igor Stránský. Na oslavu výjimečných narozenin se moc těší a věří, že o dobrou náladu v hledišti se nepostará jen samotná oslavenkyně, ale také její přátelé z Prahy, kteří budou tajnými hosty večera.Další velkou událostí pak bude jubilejní 400. repríza komedie Rychlé šípy, jež připadne na 17. září. Hra je na repertoáru Slováckého divadla už od roku 2000 a vstupenky stále patří k nedostatkovému zboží. „Spočítali jsme, že kdybychom chtěli všechny reprízy hrát po sobě, trvalo by nám to přes měsíc. Tak je jasné, že i takový rekord si zaslouží oslavu,“ říká představitel Jindry Hojera David Vaculík. K jubilejní repríze prozrazuje jen tolik, že diváky čekají nové scénky, dražba rekvizit a samozřejmě i velkolepý raut.

Zájemci o lístky si je mohou rezervovat na webu divadla v sekci e-vstupenky, kde jsou kromě dvou zmiňovaných představení i mnohá další – 110. repríza muzikálu Donaha!, komedie 1+2=6, Nájemnící atd..

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Slovácké divadlo čekají velké oslavy

Reklama