Poe-Poe: Jídlo, které se liší, vám brzy přivezou až domů!

23.3.2014
Jako malé zjevení působilo, když se ke konci minulého roku objevilo v prostřední ulici v Uherském Hradišti nové bistro s rychlým občerstvením. Zaujal však nejen neobvyklý název Poe-Poe a výrazné červené logo, ale také další, mnohem důležitější věci, které by hladový člověk od podobného podniku očekával. A tím je kvalitní a chutné jídlo v atraktivním balení za rozumnou cenu.

Za prvé je provozovna přehledně rozdělena na dvě části, jednoduše označené na sladkou a slanou. V té slané naleznete například tradiční párky v rohlíku, avšak zabalené v praktické krabičce tak, abyste nebyli od jídal celí zamazaní. Vybrat si můžete z několika velkostí hamburgerů, které jsou v Poe-Poe připravovány z prvotřídního masa, čerstvé křupavé zeleniny a kvalitního pečiva. A pokud si myslíte, že chutná pizza se nedá pořídit do 50 korun, pak byste opět měli navštívit bistro Poe-Poe. Nejen že si vyberete voňavou a oblíbenou italskou pochoutku v několika variantách, ale navíc se přímo na místě podíváte, jak ji usměvavá a vstřícná obsluha připravuje. Na výběr je ale ještě mnohem víc.A pokud si myslíte, že chutná pizza se nedá pořídit do 50 korun, pak byste opět měli navštívit bistro Poe-Poe.


Ve sladkém baru si můžete objednat několik druhů kávy s sebou, a za všechny zaplatíte velmi sympatických 20 korun. Horký nápoj můžete doplnit čerstvým džusem nebo nápojem smoothie plným čerstvého ovoce. A nejen děti rozhodně ocení velké, tenké a křupavé palačinky plněné například banány a nutellou. Podívat se, jak ji přímo před vašima očima připraví, už je jen třešinkou na dortu. A ani tady nebude vaše peněženka trpět – sladká dobrota vás bude stát krásných 35 korun.


Další, a určitě ne poslední novinkou bude od čtvrtka 27. března rozvoz jídla po Uherském Hradišti a okolí. Stačí si jednoduše zavolat na číslo 735 001 009. A vzhledem k otevírací době, která je vstřícná jak k ranním skřivanům, tak i nočním sovám, si i tato služba jistě najde brzy spoustu příznivců. 

Bistro nesází jen na jídlo, ale jsou si zde dobře vědomi, že i prostředí a přístup je velmi důležitý. A tak si s vámi mladí sympaťáci za pultem rádi popovídají, nešetří úsměvy, doporučením a všemi informacemi, o které si řeknete. Vidět, že obsluhu práce baví, je radost, a nejeden číšník by si měl z Poe-Poe vzít příklad.I když do bistra chodí utišit hlad široké spektrum zákazníků, přeci jen převažují mladí lidé a studenti. A ti rozhodně ocení novinku, kterou Poe-Poe v tyto dny zavádí. Nejen že si křupavý a čerstvý popcorn můžete odnést z bistra, ale pokud pořádáte party, stačí si na ni jednoduše objednat popcorn jako občerstvení. A nejen ten, bistro je schopné zajistit váš večírek ohledně jídla a pití od A do Z.


Bistro je schopné zajistit váš večírek ohledně jídla a pití od A do Z.


O skvělém jídle psát ale není to pravé. Chutě a vůně se na papír přenést zkrátka nedají. A tak vám můžeme jen doporučit, abyste se do Poe-Poe vydali osobně a jejich skvělé jídla i nápoje vyzkoušeli na vlastní kůži.


Připravila: Petra Kučerová


ww.poe-poe.cz

facebook

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Poe-Poe: Jídlo, které se liší, vám brzy přivezou až domů!

Reklama