Pánské tašky značky YARK

18.5.2014
Image dokonalého muže je dotvářena správnými doplňky. Výběr vhodné pánské aktovky či tašky jistě udělá velký dojem nejen u žen. Česká značka pánských tašek YARK je založena na nadčasovém, dobře známém designu a velkému důrazu kladenému na praktičnost. Více už nám prozradí pan Petr Veselý, který tuto značku prodává na svém eshopu.

Jak jste se vlastně dostal k tomuto oboru?

Baví mě prodej přes internet a vše, co se týká e-shopů. Je to oblast, která se velmi rychle vyvíjí a věřte, že je velmi příjemné, když vám chodí objednávky... 
Hledal jsem produkty, se kterými bych se mohl prosadit na internetovém trhu a nakonec jsem si vybral pánské tašky. Důvodů, proč zrovna pánské tašky bylo více, ale hlavně jsem viděl příležitost ve specializaci.


Hledal jsem produkty, se kterými bych se mohl prosadit na internetovém trhu a nakonec jsem si vybral pánské tašky.Na co všechno se zaměřujete?

Celý e-shop jsme zaměřili pouze na pánské tašky. Na první pohled se může zdát, že je to málo. Můžete namítat, že kdybychom nabízeli třeba i dámské tašky, kabelky, peněženky atd., tak bychom měli i více zákazníků. Je mnohem snazší prosadit se v úzce zaměřené oblasti než chtít hned všechno. Dnes nenaleznete produkt, který by se již na internetu neprodával. Všude je velká konkurence a začínat na internetu od nuly znamená stoupnout si na startovní čáru v době, kdy už konkurence dávno vyběhla na trať. Abychom se tedy prosadili a přitom se nezrujnovali po ekonomické stránce, zaměřili jsme se na poměrně úzký segment na trhu a tím jsou pánské tašky. Můžu říct, že se tato strategie vyplácí.  


V internetových obchodech je mnohem snazší prosadit se v úzce zaměřené oblasti než hned očekávat výsledky.


Které zboží je u klientů nejoblíbenější a proč?

Nejoblíbenější jsou klasické tašky přes rameno, které jsou určená na běžné nošení do práce. Je to nejspíš proto, že jsou praktické, odolné a za dobrou cenu.

Jaké má toto zboží typické vlastnosti?

Snaha o praktičnost za příznivou cenu. Nejspíš proto jsou tašky YARK oblíbené u všech generací. Můžete je vidět jak u studentů, tak někde ve fabrice na dílně nebo s notebookem na poradě.Kožená aktovka s elegantním zámkemPro naše čtenáře jste si připravil pozornost. Můžete nám prozradit o co půjde?

Speciálně pro čtenáře Slováckého magazínu YARK připravil slevu 100 Kč na nákup tašek přes e-shop. Slevu můžete získat kliknutím zde.:

http://www.tasky-pres-rameno.cz/Sleva.aspx?z=slovackymagazin.cz

Sleva je platná do konce května 2014.


Pánská aktovka - hnědá

Prodejem přes www.yark.cz  zajišťujeme nejlevnější ceny, které bychom si v kamenné prodejně dovolit nemohli.


Kde můžeme tašky YARK nakupovat?

Tašky můžete nalézt v mnoha kamenných obchodech po celé republice. My však žádnou vlastní kamennou prodejnu nemáme. Prodejem přes www.yark.cz  zajišťujeme nejlevnější ceny, které bychom si v kamenné prodejně dovolit nemohli. 

Děkuji za rozhovor!


Připravil:  ​Aleš Durďák

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Pánské tašky značky YARK

Reklama