Palačinky v POE-POE nemají chybu!

24.4.2014
POE-POE palačinkový festival začíná sice až příští týden, ale jako redaktorka Slováckého magazínu jsem měla možnost vyzkoušet průběh akce již včera. V tomto fotoreportu bych se s vámi všemi chtěla podělit o své první dojmy..

Tak a jsem na místě. Do Poe-Poe jdu poprvé. Palačinky mám docela ráda, ale sníst jich tolik? Přece jen se blíží léto, tak to nechci přehánět, ale nemůžu odolat vůni, která se z Poe-Poe line.

Šikovní jsou chlapci v POE-POE...no jo, ale já jsem tu dnes kvůli palačinkám a ne kvůli mužské kráse! A co víc si žena může přát, než když jí jídlo připraví krásný mladý muž.

Takže co, že se to po mně vlastně chce? Do ruky se mi dostává přihláška, potřebná k registrace do POE-POE palačinkového festivalu.

Přihláška vyplněna! A já už dostávám hlad na tu výtečnou palačinku, kterou mi tady před nosem zavoněla parta mladých děvčat. Ta s nutellou vypadala obzvlášť lákavě! A co teprve když vám k té Nutelle dají i banány.

Ten Honza je ale šikovný! Čerstvá palačinka od pěkného kluka. Celou výrobu můžete pečlivě sledovat , samozřejmě ne jen výrobu palačinek. Palačinky připravené a co teď? Tak konečně můžu vyzkoušet jedno z nejoblíbenějších jídel v Poe-Poe!

První sousto přede mnou a samozřejmě i zvědavost jak chutné umí pánové udělat palačinky.

Parádní chuť! S marmeládou jsou vynikající, ale s Nutellou je to nekustečně dobrá palačinka. A nezbývá než dodat, přístě znovu do Poe-Poe. Nejen potěšit chuťové buňky, ale i oči nad jedinečnou obsluhou. Za mě Poe- Poe 10 bodů z 10. A Vy nezapomeňte Poe-Poe navštívit a samozřejmě nezapomeňte se přihlásit na Palačinkový festival.

Já si dnes dala jen jednu palačinku, ale vy jich můžete spořádat kolik budete chtít!


Připravila: ​Olga Slivková

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Palačinky v POE-POE nemají chybu!

Reklama