K myšlence vytvořit si vlastní regionální medium jsme dospěli především díky požadavkům mnohých z vás, kteří měli zájem o publicitu v rámci Zlínského kraje. A tak vznikl projekt Slovácký magazín.

Pro koho je Slovácký magazín určen

Zaměřujeme se na firmy či živnostníky, kteří působí svými produkty nebo službami v rámci regionu.  Našimi čtenáři můžou být právě ti, kteří by mohli daného produktu či služby využít pro vlastní potřebu. Dále nás zajímá obecné dění v regionu.

Distribuce Slováckého magazínu

Magazín, vycházející v elektronické podobě, distribuujeme prostřednictvím samotné webové stránky, kterou může každý uživatel internetu bezplatně navštívit. Druhým způsobem je virální šíření jednotlivých článků prostřednictvím sociální sítě Facebook. Uživatel si taktéž může nastavit osobní odběr na svůj email.

Díky Facebook statistikám a Google Analytics doložit jaký je skutečný počet čtenářů v daném časovém rozsahu.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Do projektu jsme vybrali zkušený tým lidí. Jedná se o jednotlivce, kteří například pracovali v renomovaných médií jak je Slovácký deník a Uherske-Hradiste.net. Díky bohatým zkušenostem v mediálním odvětví můžeme zákazníkovi nabídnout kvalitní služby z oblasti reklamy a public relations.

ZAJÍMAVOST

Pro zvýšení atraktivnosti celého projektu jsme vytvořili interaktivní hru Slovácký kolotoč. Jedná se o formát s možností výhry pro každý den, kterou si může vytočit každý fanoušek fb stránky Slováckého magazínu. Ceny jsou nabízeny z oblasti produktů a služeb. Tato soutěž je spojena s oficiálním facebook profilem Slováckého magazínu.

​ČEHO CHCEME DOCÍLIT

  • Vysoká čtenost
  • Rozšíření media mimo Zlínský kraj
  • Pestrá nabídka produktů a služeb u hry Slovácký kolotoč

Reklama