Margita Zlámalová: z Marrgo fashion dopřává ženám pocit originality

30.3.2014
Pro každou ženu, která před odchodem na důležitý večírek nebo jen ráno do práce otevírá skříň s dobře známým pocitem „nemám co na sebe“, existuje jednoduché řešení. Jmenuje se butik Marrgo fashion a najdete ho přímo v centru Uherského Hradiště. Jeho majitelka Margita Zlámalová vám v příjemném prostředí nejen doporučí, co na sebe, ale taky poradí, co k tomu. A pokud byste nechtěli investovat do nákladné róby na výjimečné příležitosti, i tehdy zajděte do Marrgo fashion. Exkluzivní kousky vám zde rádi zapůjčí.

Můžete v krátkosti představit svou firmu, její historii?


Prodejnu Marrgo fashion najdete na Zelném trhu v Uherském Hradišti. Od podzimu 2009 nabízíme pro ženy společenské šaty, koktejlové šaty, sukně, kalhoty, kostýmy a oblečení na volný čas. Nabízíme i modní trendy značky Lerros pro pány.


Co bylo Vaším cílem, když jste se pustila do podnikání v oblasti módy?


Co bylo mým cílem? V době, kdy jsem se rozhodla podnikat v oblasti módy, jsem cítila potřebu změny, posunout se někam dál, zkusit něco nového, co by mě konečně  mohlo naplňovat a uspokojovat v pracovní sféře. A podařilo se. Cílem je spokojený zákazník, který odchází nejen s vhodným oděvním kouskem na danou příležitost, ale též s pocitem malého kulturního zážitku.Cílem je spokojený zákazník, který odchází nejen s vhodným oděvním kouskem na danou příležitost, ale též s pocitem malého kulturního zážitku.

Co Váš butik v současné době nabízí?


Dámy se u nás obléknou na svatbu, ples, večírek, promoce, do práce či města. Zákaznice u nás najdou jak pohodlnou městskou módu v podobě riflí, triček a svetříků, tak i luxusní společenské šaty od firmy Anny Garden. Právě ta má u nás výhradní zastoupení na českém a slovenském trhu. Nově od srpna 2013 luxusní společenské šaty i půjčujeme.


Chci pro své zákaznice šít originální kousky v malých sériích. Začaly jsme u šifónových tunik a halenek se zajímavým prvkem ve výstřihu. 


Nabídnete dámám při nákupu také poradenství, ať už barevné, typologické nebo ohledně doplňků?


Ano, poradenství v oblasti módy a celkové vizáže považujeme za samozřejmost.


Co se bude nosit letos, do čeho se ženě vyplatí investovat?


Ženě se určitě vyplatí investovat do všeho, co ji udělá spokojenou a přitažlivou. Tento rok se nosí puntíky, pruhy či kostky v barevné kombinaci červená, modrá, bílá. Každopádně barevným variantám se meze nekladou. Stále frčí krajka, kovový lesk, potisky a nově květy a kašmírový vzor. Legíny si též stále drží své místo v našich šatnících. Hitem jsou pak kalhoty á la tepláky.Přijdou si u Vás na své i pánové?


Pro pány máme zastoupenou značku Lerros v podobě košil, triček, mikin, svetrů a kalhot.


Tento rok se nosí puntíky, pruhy či kostky v barevné kombinaci červená, modrá, bílá. 


Váš butik ale není obyčejným obchodem, kde si žena „jen“ koupí šaty. Také bývá místem příjemných setkání dam. Můžete tyto akce v krátkosti přiblížit?


Jednou či dvakrát do roka pro své stálé zákaznice připravuji v prostorách butiku Marrgo fashion prodejní akci s občerstvení a malým dárkem. Toto odpoledne vždy bývá něčím výjimečné – připravíme ochutnávku vín či sýrů nebo návštěvu zajímavých hostů.


Budou ještě nějaké další?


Některé z dalších setkání plánuji na září či říjen 2014.


Jak by se podle Vašich představ mohlo Vaše podnikání v oblasti módy rozrůst, vyvíjet? Je něco, čeho byste ještě ráda dosáhla, a sen, který byste si splnila?


Představy a sny jsou a pomalu se uskutečňují. S myšlenkou šití vlastních modelů si pohrávám již delší dobu. Čas dozrál a já se pustila do vlastní produkce. Chci pro své zákaznice šít originální kousky v malých sériích. Začaly jsme u šifónových tunik a halenek se zajímavým prvkem ve výstřihu. Po malých krůčcích se budeme ubírat tímto směrem. Každá žena je ráda originální.
Připravila: Petra KučerováLíbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Margita Zlámalová: z Marrgo fashion dopřává ženám pocit originality

Reklama