Léto v Hradišti přivítáno!

20.7.2014
Léto může být letos spokojené. V sobotu 28.6. bylo přivítáno třetím ročníkem akce Vítání léta, a opět ji má na svědomí parta, která si říká Pavilon 607. A vítalo se zase o něco velkolepěji než v předchozích letech.

Jako každý rok se událost konala na hradišťských Špitálkách, oficiální start byl naplánován na druhou hodinu odpolední. Akce byla pořádána v duchu „kamarádi kamarádům“, vstupné nikdo nevybíral. Přesto skleněná kasa na dobrovolné příspěvky zvonila pravidelně.

Kdo si přibalil plavky, tak rozhodně neprohloupil. Namazat se mýdlem, chytit se napnutého gumového lana a nechat se poslat po skluzavce, která ústí skokem do bazénu s vodou, je adrenalinovým zážitkem, kterému neodolaly i některé z přítomných dam! Kdo nevyužil k ochlazení organismu skluzavku, pro toho organizátoři připravili jiné atrakce – bar s vychlazeným pivem byl postaven přímo naproti. S jedním natočeným se pak ponořit do bazénku a kochat se výhledem na Chřiby - i takhle se dalo léto přivítat.

Vykopávky na Vykopávkách rozhodně nezazněly. O hudební produkci se po celý den starali ostřílení DJové s vytříbeným hudebním vkusem. Na stejdž vystoupala v okovaných podpatcích Táňa Machálková, k hudebnímu nebi se přiblížili Ondra Nikl, Honza Kovařík a Johny Paflyž, a pořádně se do toho obul i Ondřej Zemek.
Z původně skromné party pro okruh známých se tak stává open air akce, na kterou se lidi ​​těší, o které se mluví a píše na sociálních sítích. Léto může být letos spokojené. V sobotu jej přivítalo více než 300 lidí a při té příležitosti se náramně bavilo. A kluci z Pavilonu slibují, že příští rok posunou akci ještě o level výš.


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Léto v Hradišti přivítáno!

Reklama