ENII-NAILS: Krásné nehty umíme za deset minut

2.3.2014
Profesionální manikérky již řadu let dobře vědí, kde hledat sídlo společnosti ENII-NAILS, lídra na českém a slovenském trhu profesionální nehtové kosmetiky. Místo naproti Slováckého divadla bylo tak trošku zastrčeno v závětří. To už však od loňského srpna není pravda. Nová prodejna, ale i místo setkávání a workshopů, nyní sídlí jen o pár metrů dál, ale na mnohem atraktivnější adrese ve Vodní ulici.

Z rušné ulice vstoupím do tak trošku jiného světa. Světa barev, vůní, třpytek a péče. Za pultem mě vítá sympatická usměvavá blondýnka a nabízí kávu. Vzápětí přichází Miroslava Horná, vedoucí prodeje firmy ENII-NAILS.


„Profesionální nehtařky nás samozřejmě dobře znají, chodí si k nám nakupovat materiál, navštěvují školení. My jsme se ale chtěli otevřít nejen jim, ale všem ženám. Dát jim najevo, že i studentky s omezeným rozpočtem či maminky, které mají málo času, zkrátka kdokoliv nás může navštívit. Že umíme udělat krásné nehty do deseti minut,“ říká Miroslava Horná. Když vidí mé překvapení, začne mi popisovat nejnovější hitovku společnosti ENII-NAILS.


„Jde o takzvaný ROCKLAC. Nepotřebujete mít gelové nehty, ale lak na vašich vlastních nehtech překryjeme speciálním ROCKLACEM, vytvrdíme v lampě, a za čtvrt hodiny odcházíte s perfektně upravenými nehty, které vydrží až čtrnáct dnů."

Obchod na Vodní ulici ale není jen prodejna, kde můžete koupit veškeré propriety určené k péči o ruce. Každé úterý a čtvrtek zde probíhají workshopy.


„Říkáme tomu workshop, protože se tady pracuje. Dámy se objednávají na nehty, ale také se mohou poradit, popovídat si, naučit se udělat si krásné nehty sama doma. Vítáme každou ženu či dívku, kterou náš obor zajímá a chce se o něm něco dozvědět.“

Workshopy a nabídka obchůdku je jak stálá, tak sezónní.

„Nabízíme například plesovou úpravu nehtů, nedávno byl aktuální Valentýn, takže láskyplné motivy, za chvíli začnou jarní barvy. I workshopy budou zaměřeny například na různé druhy zdobení či typy úprav nehtů. Zkrátka je toho hodně. Stačí se přijít na vlastní oči přesvědčit, nebo se telefonicky objednat na úterý či čtvrtek na nehtíky,“ dodává Miroslava Horná.

A jako třešinku na dortu prozrazuje, že prodejní místo firmy ENII-NAILS není otevřeno jen ženám, ale také mužům.


„Máme připraveny nejrůznější dárkové balíčky, nebo je nachystáme přímo na míru podle přání. Pánům, kteří chtějí obdarovat své drahé polovičky, rádi poradíme. Dárkem od nás své milované určitě nezklamou.“ 

Více na www.enii-nails.cz


Připravila: Petra Kučerová

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - ENII-NAILS: Krásné nehty umíme za deset minut

Reklama