Kooperativa vítá jaro v novém

1.4.2016
Po 15 letech se hlavní kancelář pojišťovny Kooperativa v Uherském Hradišti, která dosud sídlila na adrese Josefa Stancla 151, stěhuje do nových prostor. Již v prvním povelikonočním týdnu, tedy v úterý 29. 3. 2016, uvítá své klienty v kanceláři v nově vybudovaném víceúčelovém domě „Šestka“ v ulici Hradební 1547.
Pro klienty bude k dispozici přepážkové pracoviště v přízemí s bezbariérovým přístupem a kancelář obchodní služby v prvním patře, vše v lehkém moderním designu, jednotném pro značku Kooperativy. Novinkou ve vybavení kanceláře jsou dva diskrétní jednací boxy, které zaručují ochranu soukromí při projednávání osobních záležitostí. Pamatováno je také na naše nejmenší, pro které bude připraven dětský koutek.
Na přepážkové pracoviště se můžete denně obrátit s požadavkem na sjednání pojištění majetku, vozidel, podnikání, cestovního či životního pojištění. V rámci klientského servisu je samozřejmostí vyřizování žádostí o změny ve smlouvě, evidence a řešení pojistných událostí, platby pojistného jak v hotovosti, tak prostřednictvím platebního terminálu.

Kooperativa se snaží vyjít svým klientů maximálně vstříc, proto i otevírací doba zůstane  zachována jako doposud, tj. každý všední den od 8:00 do 17:30 hod. 

Na setkání se stávajícími i novými klienty se těší tým profesionálů - certifikovaných přepážkových pracovnic a pojišťovacích poradců v čele s regionálním ředitelem Ing. Martinem Matušákem.

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Kooperativa vítá jaro v novém

Reklama