Jitka Valová: Každá žena může být krásná.

9.3.2014
Když objevíte to, co milujete, získáte zdroj inspirace ke svému úspěchu. Když objevíte, co máte rádi, budete takovým člověkem, jakým chcete být. Studio krásy, nacházející se v samotném centru Zlína, nabízí přípravky, které přinášejí výsledky a pečlivý zákaznický servis, který ženy milují. O rozhovor jsem požádala kosmetickou poradkyni Jitku Valovou.   

“Kosmetické poradenství“ – co si pod tímto pojmem můžeme představit? Jaká je nabídka Vámi poskytovaných služeb?

Pracuji jako nezávislá kosmetická a vizážistická poradkyně Mary Kay. Jedná se především o profesionální poradenství v péči o pleť a líčení. To co mě od kosmetických salonů odlišuje je, že se u mě neleží na lehátku, ale v příjemném prostředí při kávě nebo čaji uděláme analýzu pleti, najdeme skryté nedostatky v kráse a jejich řešení, nové možnosti líčení a již zmíněnou celkovou péči o pleť.

Nabízíte bezplatný zákaznický servis …

Zákaznický servis znamená, že ženám ZDARMA věnuji svůj volný čas, přípravky (testery) a Know – how, které si neustále rozšiřuji. Učím je, jak se správně a s kvalitní pěstící péčí starat o svou pleť, jak se líčit, vybrat ideální odstín podkladové báze, rtěnky apod. Nabízím také 100% záruku spokojenosti. Takže pokud žena není spokojena s výrobkem, může jej vrátit nebo vyměnit za jiný, více vyhovující.


Zákaznický servis znamená, že ženám ZDARMA věnuji svůj volný čas, přípravky (testery) a Know – how, které si neustále rozšiřuji.

Kde Vás najdeme?

Budova Archy pod kostelem v centru Zlína. Vchod z parkoviště vedle pánské mody Sýkora ve 4. patře, kde Vás vždy ráda uvidím. 

Pečujete také o muže?

Překvapivě máme ve studiu mezi zákazníky i mužské zastoupení, které se neustále rozrůstá. Muže nejvíce trápí ucpané póry, černé tečky a péče o ruce. No řekněte, která žena nehledá něžné a jemné pohlazení …

Co alergická a citlivá pleť?

V dnešní době se na trhu pohybuje nepřeberné množství přípravků a ženy potom neví co si vybrat, případně mají strach cokoliv nového zkoušet. Naše přípravky jsou neparfemované a nebarvené, a tak vhodné i pro ženy s problematickou pletí.

Nabízíte i možnost stále populárnějších FOTOPROMĚN?

Kadeřnice, vizážistka, fotografka a spousta času věnovaného pouze vám – běžná cena 3-4 tisíce korun. Pro naše klientky je cena výrazně nižší a to 1000 korun.

Nacházíme se uprostřed plesové sezony i k této příležitosti je možno využít vašich služeb?

Samozřejmě. Klientky se můžou objednat na líčení i ve večerních hodinách, aby byly na svůj večer dokonalé. Dále nabízím svatební líčení, denní, business či profi fotomake-up. 


Chcete bezplatně vyzkoušet profesionální poradenství v péči o pleť a líčení, pak mě bez váhání kontaktujte:

Jitka Valová

tel.: 728 205 955
valovajit@seznam.cz
facebook.com/ValovaJit 


Připravila: Eva Burešová
Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Jitka Valová: Každá žena může být krásná.

Reklama