David Vaculík zve na novou bláznivou komedii Slováckého divadla

27.3.2014
Milovníci bláznivých her plných nečekaných zápletek si po čase zase přijdou na své. Herci Slováckého divadla připravují jednu z nejlepších komedií přímo od Mistra Raye Cooneyho. Jmenuje se Peklo v hotelu Westminster, premiéra se chystá už na poslední březnovou sobotu. Jednu ze zásadních rolí vytvořil oblíbený David Vaculík.

„Hraji herce, který je pro novou roli ochotný udělat prakticky cokoliv. A během jednoho takového shánění role se ocitne v hotelu, kde je, aniž by to samozřejmě věděl, i jeho manželka připravená na zálety. Víc ale prozradit nemůžu, to by byli diváci ochuzeni o jedno zásadní překvapení,“ říká herec, kterého diváci znají z obou stejně ztřeštěných komedií, které už divadlo na svém repertoáru má, tedy 1+2=6 a Nájemníci.

Novinku Peklo v hotelu Westminster s herci studuje režisér Robert Bellan, který je považován za odborníka na coonyovské hry a stál i u zrodu komedie 1+2=6. Ta je na programu Slováckého divadla už od roku 2007, brzy oslaví 100. reprízu a je mezi diváky tak oblíbená, že jí na Festivalu smíchu v Pardubicích udělili hlavní diváckou cenu. Kromě Davida Vaculíka se v dalších rolích představí Pavel Hromádka, Josef Kubáník, Irena Vacková a další.


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - David Vaculík zve na novou bláznivou komedii Slováckého divadla

Reklama