Darja Daňková: Darea Beauty je víc než klinika krásy. Je to místo setkávání.

26.1.2014
Nechat o sebe bezstarostně pečovat, mít k dispozici místo, kde se bude cítit uvolněně a bezpečně a odkud odejde krásnější a spokojenější. To je snem snad každé ženy, která touží líbit se okolí, ale především se sama pro sebe cítit dobře. I dámy v Uherském Hradišti už mají takový speciální ostrůvek krásy a pohodlí k dispozici. Vděčí za to Darji Daňkové, která nedávno v centru města, přímo na Masarykově náměstí, slavnostně otevřela estetickou kliniku s názvem Darea Beauty.

Před pár týdny byla v centru Uherského Hradiště otevřena nová klinika krásy Darea Beauty. Jak ten nápad vznikl?

Vždy jsem měla pocit, že pokud chceme my, co žijeme v našem kraji, využívat nadstandardních služeb v péči o zdraví, tělo, obličej, musíme cestovat do velkých měst, jako jsou Brno či Praha. Já sama jsem se svým mužem navštěvovala kosmetický salon Miracle v Praze. Jejich široká škála nabídek rozličných služeb nás tak nadchla, že jsme si řekli, proč tuto komplexní péči nenabídnout ženám a mužům u nás.


Jaké služby v současné době nabízíte?

V současné době nabízíme kromě klasických kosmetických služeb péči o obličej i péči o tělo pomocí ručních masáží a zábalů. To, co nás však odlišuje od ostatních salonů, je to, že tato péče je znásobena použitím špičkové moderní technologie, přístroji speciálně vyvinutými pro ošetření obličeje a těla. To znamená neinvazivní výplň vrásek pomocí sér, zpevňování kontur obličeje i tělových partií, vyhlazování pokožky obličeje i těla. Ruční lymfatickou masáž jsme nahradili přístrojem, který již za 30 minut zbavuje zákazníky otoků a nastartuje metabolismus. Pomáhá tak při hubnutí. Jako doplňkové služby k ošetření nabízíme úpravu nehtů, obočí. Nabízíme také denní a večerní líčení od naší terapeutky Světlany Benedíkové, mistryně republiky za loňský rok v soutěži vizážistek.

Ke všem druhům ošetření používáme italskou kosmetiku Comfort Zone, která je výjimečná velkým množstvím produktových řad pro všechny typy pleti, testovaných v laboratořích a deaktivujících mládí.

A na jaké další se ještě chystáte? Nebo je tato nabídka služeb konečná?

Jako novinku jsme připravili pro své zákazníky možnost trvalého odstranění chloupků epilačním laserem a v nejbližší době  budeme moci nabídnout klientkám prodloužení řas 100% přírodními norkovými řasami.


Jste přesvědčena, že v Uherském Hradišti si estetická klinika najde své klientky?

Věřím, že i ženy a muži z Uherskohradišťska se budou chtít cítit skvěle. Naprosto chápu, že zpočátku budou mnozí nedůvěřiví k těmto službám a jejich výsledkům. Ale pokud se přijdou podívat a využít naší nabídky, určitě ocení profesionální přístup našich terapeutek i krásné prostředí historického Domu U Hroznu, který v sobě skrývá velmi pozitivní energii.


Když už jsme u dam, nabízíte služby také pro muže? A myslíte si, že by měli o vaše služby zájem?

I muži si k nám už našli cestu. Zatím využívají především kosmetické služby a masáže.

Je již samozřejmostí, že i muži pečují o své nehty a ruce, takže si nechávají dělat manikůru či zábaly rukou. A ti odvážní již využívají přístrojů, neboť i muži řeší nadváhu, formování postavy a mladistvou vizáž.


Máte i nějaké vyložené speciality? Na webových stránkách máte například uvedeny zvláštní služby pro nastávající maminky...

Ano, jedná se o speciální  masáže  pro těhotné ženy k uvolnění beder a šíje. Dále provádíme úžasnou Jade masáž – antistresová masáž jadeitovými  kuličkami a s následným zábalem krémem Tranquility, který má rovněž zklidňující účinky.


Darea Beauty má ale ambici být více než jen klinikou  krásy, ale také místem setkávání. Je to tak?

Ano, rádi bychom navázali na dřívější ideu Dáma klub, jen v trochu pozměněné podobě. Místem setkávání by byl náš salon, kde by dostaly prostor se prezentovat firmy, butiky, obchůdky, kde bychom se sešli se zákazníky, měli možnost poznat něco nového, popovídat si, sdělit své zkušenosti.


Jste také partnerem soutěží a chystáte se na charitativní činnost...

Prozatím se účastníme soutěže Miss Obchodní akademie. A do budoucna budeme určitě cíleně sponzorovat skupinu osob, které jsou na pomoc druhých odkázané, ať již děti z dětských domovů či seniory.


Co byste popřála svým současným, ale i budoucím klientkám (a klientům) do nového roku 2014?

Ráda bych všem popřála zdraví, což si přejeme navzájem všichni, ale co bych já ze svých současných zkušeností všem přála - aby jim přátelé, které mají na cestě nahoru, zůstali i po cestě dolů.


www.dareabeauty.cz​Autor článku: Petra Kučerová

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Darja Daňková: Darea Beauty je víc než klinika krásy. Je to místo setkávání.

Reklama