Brins… pro vaše děti ve Smajlíkově: Vše pro miminka a jejich rodiče od A do Z

4.5.2014
Očekávání miminka se řadí mezi nejšťastnější období života – to vám potvrdí snad každá nastávající maminka i budoucí tatínek. Aby si tyto vzácné chvíle mohli rodiče-čekatelé vychutnávat bez starostí, je dobré najít místo, kde jim pomůžou zařídit vše, co pro komfort, pohodlí a bezpečí svého děťátka budou potřebovat. Nově se právě takové místo nachází přímo v dětském centru Smajlíkov. V prodejně kočárků a kojeneckého zboží Brins vás uvítá a se vším poradí usměvavá a ochotná paní Laďka Brázdilová.


Před nedávnem jste otevřeli novou prodejnu kočárků a kojeneckého zboží přímo v dětském centru Smajlíkov. Proč padla volba právě pro toto místo?

V dnešní době, kdy se svádí velký boj o zákazníka, nám přišla nabídka volných prostor právě zde. Přibližujeme se tak víc našim zákazníkům. Vždyť právě do hracího centra chodí rodiče s dětmi si pohrát, nebo jsou zvědaví, co všechno se ve Smajlíkově ukrývá, a jsou většinou příjemně překvapeni nabízeným sortimentem.


Ve vašem obchodě budoucí rodiče najdou především kočárky pro své potomky. Co jim v tomto směru můžete nabídnout?

Nejenom budoucí rodiče u nás v obchodě najdou kočárky několika známých i méně známých značek, ale i spoustu doplňků k nim, jako jsou pláštěnky, fusaky, rukávníky a podobně. Ale nenabízíme jenom kočárky, ale taky autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židle, přebalovací pultíky, kojenecké oblečení a spoustu dalších větších i menších potřeb pro maminky a děti.


Dokáže personál prodejny poradit rodičům, kteří se v obrovské nabídce na trhu sami nevyznají?

Ano. Kočárky jsou naprosto specifická oblast prodeje. Rodiče – a to slovo rodiče musím podtrhnout - si vybírají kočárek podle mnohých nároků, které chtějí, aby splňoval. Maminky se více zajímají o vzhled a barvu a tatínci o funkčnost, konstrukci a technické náležitosti. Rodičovské role jsou tak asi předurčeny. No a na nás je pak společně najít kompromis mezi těmito požadavky. Maminka, která ještě nemá potomka, je nepopsaný list. Většinou s ní probereme její představu o kočárku a taky kolik peněz do něj hodlá investovat. A pak už probíhá výběr značky, barevnosti a podvozku. Důležitá je taky možnost kombinace podvozku s autosedačkou. Pokud máme kočárek skladem, osobně jí předvedeme jeho ovládání a skládání a poskytneme základní informace ohledně údržby. Odchází od nás vybavená spoustou informací, které musí zpracovat a prodebatovat s tatínkem nebo třeba kamarádkama. Jiné jsou maminky, které už potomka mají, nebo někdo jim blízký. Ty přichází s konkrétní představou o značce a kočárku. Mají zjištěnu spoustu informací z internetu a někdy se jen přijdou podívat na to, jak kočárek ve skutečnosti vypadá. Mnohdy jsou překvapené, že máme ceny v podstatě stejné jako na internetu. Navíc jim u nás zakoupený kočárek složíme a přivezeme do 20 kilometrů zdarma až před dům. Další možností, kterou u nás mohou využít, je dodávka kočárku na požadovaný termín - tady je ale důležité objednat kočárek včas. Pak ale rodičům odpadá problém se skladováním kočárku dlouho před porodem. Dále ještě nabízíme možnost zapůjčení náhradního kočárku v případě reklamace kočárku zakoupeného v naší prodejně.


Klienti jsou mnohdy překvapení, že máme ceny v podstatě stejné jako na internetu. Navíc jim u nás zakoupený kočárek složíme a přivezeme do 20 kilometrů zdarma až před dům.

Co dalšího máte v nabídce pro rodiče a děti?

Pro děti máme hračky, i když ty jsou jen doplňkovým sortimentem. Ale například pro děti od tří let máme v nabídce elektrická autíčka.  Mají možnost řídit je samy, nebo pokud to ještě nezvládají, můžou rodiče ovládat autíčko dálkovým ovladačem, který je součástí dodávky. Důležité je upozornit na bezpečnost a s autíčkem jezdit jen na bezpečných místech. A pro malé holčičky tu zase máme moc hezké a kvalitní kočárky pro panenky v několika barevných variantách.

Najdou u vás něco pro sebe i budoucí maminky?

Pro budoucí maminky máme v nabídce těhotenská trička, tuniky, sukně, mikiny, pyžama a kojící noční košile. Dodavatel nám přislíbil ještě těhotenské legíny, tílka a letní sukně. V současné době ještě probíhají jednání s přední českou designovou návrhářkou Ladou Vyvialovou a již brzy zákaznicím nabídneme z její kolekce pro těhotné Bondtriko a šaty Silveroba.


Nejenom budoucí rodiče u nás v obchodě najdou kočárky několika známých i méně známých značek, ale i spoustu doplňků k nim, jako jsou pláštěnky, fusaky, rukávníky a podobně.


Nabízíte i něco speciálního, co jiné prodejny kočárků nemají? Na vašem webu jsem si všimla například spolupráce s porodní asistentkou.

V první řadě nabízíme slušné jednání se zákazníky a na jejich dotazy se snažíme vždy najít odpověď a nabídnou jim to, co opravdu potřebují. Ale zpět k dotazu.

Na našich stránkách propagujeme paní Vlaďku Hlavsovou jako skvělou ženu a porodní asistentku s dlouholetou praxí, která poskytuje ženám profesionální podporu, poradenství a péči v období před plánovaným otěhotněním, v průběhu těhotenství, při porodu a v době poporodní. Nabízí široké portfolio služeb, které budoucím maminkám pomáhají se na tyto měsíce nejen dobře připravit, ale také si je náležitě vychutnat a užít.


Kdy vás zákazníci ve vaší prodejně zastihnou?

Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 a v sobotu od 10.00 do 18.00 hodin. Ale najdete nás taky na e-shopu www.shop-brins.cz, kde máte možnost si zboží objednat a v naší prodejně si ho poté vyzvednout. Dále nás můžete kontaktovat na Facebooku.


Je nedávné stěhování poslední plánovanou změnou, nebo pro své zákazníky chystáte ještě něco dalšího?

Doufám, že další stěhování nechystáme, ale máme ještě spoustu nápadů, které bychom chtěli realizovat. Určitě o nás v dohledné době ještě uslyšíte.


www.brins.cz

www.shop-brins.cz

facebook stránkyPřipravila: Petra Kučerová

Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Brins… pro vaše děti ve Smajlíkově: Vše pro miminka a jejich rodiče od A do Z

Reklama