AFRIKA BEACH OPEN

14.5.2014
V rámci projektu Kola pro Afriku jsme se po loňském benefičním Běhu pro Gambii, který přinesl nejen finanční částku na převoz kol africkým dětem, ale také hezké chvíle strávené při sportu všem zúčastněným, rozhodli letos uspořádat benefiční turnaj AFRIKA BEACH OPEN - bechvolejbalový turnaj smíšených dvojic (tedy muž a žena) pro širokou veřejnost (proto maximálně jeden hráč z dvoučleného týmu může být registrovaným volejbalistou).

Akce se uskuteční dne 14.6.2014 od 9 hodin na beachových kurtech Sportoviště města Uherské Hradiště, které nám je poskytlo pro tuto akci zdarma.


Veškerý výtěžek ze startovného, které činí 300 Kč za jeden tým, bude použito na přepravu dalších darovaných jízdních kol.


Registrace a podmínky účasti jsou dostupné na stránkach www.kolaproafriku.cz, facebooku nebo emailu afrikabeachopen@seznam.cz


Pro ty, kteří se aktivně zúčastnit nechtějí a přece by chtěli nějakou formou pomoci školákům v Gambii na jejich cestě ke vzdělání a lepší budoucnosti, bude běhěm turnaje organizována jednodenní SBÍRKA KOL v Uherském Hradišti přímo u beachových kurtů u vstupu od Aquaparku. Svoz darovaných bicyklů zajistí pan Tomáš Švejcar.


Rádi bychom touto cestou oslovili širokou sportovní i dobrosrdečnou veřejnost Uherskohradišťska a okolí, aby tuto událost podpořili svojí účastí či darovaným jízdním kolem. Zároveň přijměte pozvání i Vy.


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - AFRIKA BEACH OPEN

Reklama