Adéla Rezková: kráska z Hradiště, která má namířeno do české miss!

5.6.2014
Při procházce po Hradišti potkáte nejednu hezkou slečnu. Potkáte při ní třeba i rodačku z Uherského Hradiště Adélu Rezkovou, která se může pyšnit několika tituly získanými v soutěžích krásy.Tato stále ještě devatenáctiletáslečna je pilnou studentkou na Masarykově Univerzitě v Brně kde studuje speciální pedagogiku. Ale jestli z ní bude modelka nebo učitelka to ukáže čas.

Díky komu tě napadlo se přihlásit do první soutěže?

Krásný dobrý den všem čtenářům! Do první soutěže jsem se přihlásila na popud mé maminky, za což jsem jí velice vděčná a právem jí patří můj velký dík!


Je ti někdo inspirací?

Já se snažím být sama sebou a spíš než někoho napodobovat se snažím od ostatních odlišit.


Jaké tituly jsi získala?

Mou vůbec první soutěží a zároveň výhrou byla Tvář dobrého dne, dále jsem získala tituly jako Miss model sympatie, 2. vicemiss MUNI, Miss sympatie Soutěže superkrás a Miss Academia.


Který z nich považuješ za největší úspěch?

Určitě získání titulu Miss Academia. Byla to celonárodní soutěž studentek vysokých škol a na první místo mě pasovala odborná porota – žádné hlasy fanoušků.


Nejraději mám čokoládu, ale třeba takovou tlačenkou s octem a cibulí taky nepohrdnu.


O čem je doopravdy taková soutěž krásy? Opravdu jde pouze o zevnějšek jak si všichni myslí?

Tak hlavně Miss academia se snažila být jiná – v podtitulu měli „Miss, která má (s)mysl“. Na castingu jsme psaly IQ test a první rozhovor dělaly za plentou, aby porota nevěděla jak vypadáme. Celá soutěž se nesla v tomto duchu a třeba i na samotném galavečeru nebyla vůbec promenáda v plavkách. U ostatních soutěží už je to trošku jiné, ale hezká tvářička určitě nestačí, dívka musí mít určité charisma, aby porotu zaujala, protože hezké jsou většinou všechny finalistky a vítězkou se stane ta, která dokáže nejvíce zapůsobit.

Musíš kvůli soutěžím držet nějaké speciální diety a chodit do posiloven a podobně ?

To je hodně ošemetné téma, ale kdo mě zná, tak ví, že si pojím ráda. Nejraději mám čokoládu, ale třeba takovou tlačenkou s octem a cibulí taky nepohrdnu. A posilovna? Trošku se stydím, ale pro mě je to taková ta místnost, kterou jsem na základní škole a později na gymplu nesnášela. Dobrovolně bych tam asi nešla, to si raději udělám výlet do přírody. A když zavzpomínám na Miss Academia – měly jsme volný vstup do fitka – ostatních devět finalistek postivě cvičilo a já? Sedla jsem si před ně s čokoládou v ruce – trenér ze mě málem zešílel.


Přemýšlela jsi o tom, že se přihlásíš do české Miss?

Určitě už několikrát, ale věřím, že to má ještě nějaký ten pátek čas.


Věnuješ se i modelingu, nebo fotomodelingu ?

Fotomodelingu se již nejakou dobu věnuji – fotila jsem například do katalogu Centra Zlín nebo svatební šaty, nějaké ty přehlídky už mám taky za sebou, ale vše je formou zábavy – dělám to pro radost a chtěla bych v tom pokračovat, ale vím, že modelingem bych se určitě neuživila.


Co považuješ za své největší vlohy?

Určitě to, že jsem hrozný extrovert – jsem ukecaná, společnská, ráda se seznamuji s novými lidmi, zkouším nové věci a nic nevzdávám – věřím, že nic není nemožné a když člověk opravdu chce, dokáže vše.  Z mého vzhledu to budou asi vlasy, které všechny upoutají jako první.


Ráda lenoším. Když mám  volno, jsem schopná prospat celé dny.


Co naopak za nedostatky?

Mým největším nedostatkem je, že strašně ráda lenoším, když mám volno, jsem schopná prospat celé dny. Má to ale i tu výhodu, že se tomu snažím předcházet a plánuji si tak činnosti na dlouhou dobu dopředu.


Co za zaměstnání plánuješ dobudoucna?

Pravděpodobně něco s logopedií, nicméně od příštího semestru mám dvouobor logopedie-surdopedie (sluchově postižení), takže uvidíme, co mě nakonec bude bavit víc.


Připravila: Karolína Vintrová


Líbí se Vám náš článek? Dejte o něm vědět vašim přátelům.

Komentáře k článku - Adéla Rezková: kráska z Hradiště, která má namířeno do české miss!

Reklama